Normalne forum BloodWars - bez C47

Tutaj wypowiadamy się na temat C47 bez cenzury i ostrzeżeń oraz logowania!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2009-02-26 00:52:31

Wsadzam Foto Bez NK

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Wiec na prosbe kolezanki umieszczam link do foto bez NK i tam innych takich
P.S.
ja tez nie mam konta na NK

http://images44.fotosik.pl/72/9edd9576ef04c965med.jpeg

 

#17 2009-02-26 12:45:44

hee

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

EverLorD napisał:

mosze Cie rozcarowac , nie nosze dresow tylko czesciej garnitury

Garnitur nie robi z dresa człowieka. Dres w garniaku czy bez i tak będzie dresem i nic tego nie zmieni. A co do ludzi wylewających żale i i krzyczący jak by to wpiepszyli opowi za grę przez przeglądarkę nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie BANDA PRZYGŁUPÓW WYMAGAJĄCYCH HOSPITALIZACJI  Z DALA OD KOMPUTERA. Gram w tę grę już dobre 18 miesięcy i nigdy nie dostałem bana. Chociaż nie, raz za antybota . Można grać tak aby nie dostać bana?? Można tylko trzeba chcieć, a nie wychodzić z założenia a nóż się uda i mnie nie wykryją.

 

#18 2009-02-27 18:01:05

Marycha

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Nie da się grać uczciwie i nie dostać bana.
zgłosiłem że bede grał z jednego kompa ze znajomymi.
nie było prostestu ze strony C, więc się niczym nie przejmowałem.
po jakims czasie dostałem bana i znajomi także
przyczyną było niby zasiadanie - i tu mnie zabolało. jak można spotkać się ze znajomymi przy piwku i nie dać im się zalogować ze swojego kompa.lubie tą gre i chciałbym żeby C wyluzował i pojął że ta gra nie jest tylko dla samotników
półtorej miecha trwało odratowanie konta.
wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że zostałem przez to w tyle a cena itemów na sprzedaż spadła kilkakrotnie

 

#19 2009-03-10 00:20:15

lol

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

WOW rejaaa napisał:

Dziekuje za uznanie - wiem ze jestem )
i bede dopoki takie kmiotki beda po tej ziemi lazic i w necie probowac rzadzic !!!

No i po cholerę było zakładać to forum...

Zamiast odpowiedzi na trapiące kogoś pytania i konstruktywną rozmowę jest zalew zjebów
dających się ponieść fantazji o "skuciu komuś czegoś" i snujących plany zostania "true hero"
broniącymi innych...

oh oh... dopóki takie kmiotki... i w necie próbować rządzić...

człowieku po prostu jesteś centralnie pierdolnięty w głowę...

tak jak już gdzieś na tym forum napisałem, cieszę się że takie piony mogą wylewać swoje agro tylko na takich
dupianych forum w necie. Do tego się ogranicza wasza szkodliwość, bo jak coś wam strzeli do tej pustej pały i
porwiecie się na realizacje waszych przezajebistych celów to policja/prawnik/sędzia zrobią wam z dupy garaż i wyślą
do pierdla...

 

#20 2009-03-25 13:02:12

fanC47

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

e dajcie więcej zdjęć C47 to jedno jest słabe , może będzie mozna wrzucic C47 na redwatch.info jako lewaka i przyjaciela zydow ;D

Offline

 

#21 2009-07-15 15:11:37

były administrator

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

pytanie do aministratorów tego forum: Czy znacie ustawę o ochronie danych osobowych?
"Za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

Każdy ma prawo do ochrony dotyczących go danych osobowych.

Przetwarzanie danych osobowych to wszystkie operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie, a zwłaszcza te, które wykonuje się w systemach informatycznych.

Przetwarzanie danych jest co do zasady dopuszczalne tylko wtedy, gdy osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, chyba że:
– chodzi o usunięcie dotyczących jej danych;
– jest to niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa;
- jest to konieczne do realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą;
– jest niezbędne do wykonania określonych prawem zadań realizowanych dla dobra publicznego;
– jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.
W przypadku zbierania danych osobowych od osoby, której one dotyczą, administrator danych jest obowiązany poinformować tę osobę o:
– adresie swojej siedziby i pełnej nazwie, a w przypadku gdy administratorem danych jest osoba fizyczna – o miejscu swojego zamieszkania oraz imieniu i nazwisku;
– celu zbierania danych, a w szczególności o znanych mu w czasie udzielania informacji lub przewidywanych odbiorcach lub kategoriach odbiorców danych;
– prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
– dobrowolności albo obowiązku podania danych, a jeżeli taki obowiązek istnieje, o jego podstawie prawnej.
Ponadto co do zasady zakazane jest przetwarzanie danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, jak również danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym oraz danych dotyczących skazań, orzeczeń o ukaraniu i mandatów karnych, a także innych orzeczeń wydanych w postępowaniu sądowym lub administracyjnym.
Materiały zamieszczone na stronie codziennikprawny.pl nie mają charakteru porady prawnej,a służą jedynie celom informacyjnym."
pełna ustawa : Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883) tekst jednolity z dnia 17 czerwca 2002 r. (Dz.U. Nr 101, poz. 926)

co do innych osób wypowiadających się na tym forum, które grożą pobiciem itp. radzę się dobrze zastanowić co piszecie ponieważ każda groźba publicznie przedstawiona wobec drugiej osoby jest przestępstwem karalnym.
"Przestępstwo gróźb karalnych zostało opisane w art. 190 § 1 kk.

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dobrem chronionym w tym przepisie jest wolność w sensie subiektywnym – a więc poczucie wolności, bezpieczeństwa i wolności od strachu. Groźbę stanowi zapowiedź spowodowania, wobec jej adresata(którym musi być określona jednoznacznie osoba fizyczna), określonej dolegliwości, jeśli jej nastąpienie zależy od osoby ją zapowiadającej. W tym przypadku jest to zapowiedź popełnienia przestępstwa na szkodę adresata groźby lub osoby mu najbliższej. Jest to przestępstwo materialne.
Treścią groźby musi być zapowiedź popełnienia przestępstwa – a więc czynu bezprawnego. Nie jest więc groźbą bezprawną zapowiedź dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej, wzywanie do zapłaty czy nawet informowanie, że w obronie swojego prawa użyje się wobec innej osoby wszelkich środków koniecznych do obrony.

Groźbę można wyrazić za pomocą różnych środków przekazu. Ważne jest jedynie, aby dotarła ona do świadomości jej odbiorcy. Może to być więc forma ustna, pisemną, za pomocą gestu czy nawet innego zachowania (wyjęcie niebezpiecznego przedmiotu i pokazanie w jaki sposób zostanie on użyty).
Nie jest również konieczne, aby grożący miał rzeczywisty zamiar zrealizowania groźby. Dla bytu przestępstwa nie jest konieczne stwierdzenie obiektywnego niebezpieczeństwa realizacji groźby, tj. tego, czy sprawca miał rzeczywisty zamiar jej spełnienia ani też tego, czy miał faktyczne możliwości jej spełnienia. Ważny jest jedynie subiektywny odbiór tej groźby u pokrzywdzonego, tj. to, czy faktycznie wzbudziła ona u niego obawę spełnienia, tj. wywołała uczucie strachu lub zagrożenia (patrz wyrok SN z 27 kwietnia 1990 r., IV KR 69/90, PS 1993, nr 5, poz. 84).

Subiektywny odbiór ma dla zaistnienia przestępstwa znaczenie zasadnicze, jednak nie wystarczające. Obawa ta musi być ponadto uzasadniona, a więc do jej oceny niezbędne będzie włączenie także i czynnika obiektywnego. Obawę uznać można za uzasadnioną, jeśli przeciętny człowiek o podobnych do ofiary cechach osobowości, psychiki, intelektu i umysłowości, w analogicznych warunkach wedle wszelkiego prawdopodobieństwa uznałby tę groźbę za realną i wzbudzającą obawę.
Przestępstwo groźby karalnej jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego.
"
operatorzy internetowi, dostawcy usług sieciowych jak i właściciele domen i serwerów mają obowiązek na wniosek prokuratury o udostępnienie adresów użytkowników forum,chatów itp. to że piszecie poprzez internet nie oznacza że jesteście anonimowi i nie ma dużego problemu aby namierzyć komputer z którego wiadomość została wysłana.

pozdrawiam i życzę miłej lektury

 

#22 2009-07-16 14:01:00

Vlad

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

A ja uważam, że Ce jest dobry i wspaniały. Zbanował mnie, chociaz nie musiał

Offline

 

#23 2009-09-13 02:50:25

arq

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

a ja c47 zamierzam pozwac do sądu za niesłuszny ban najpierw sprawa trafi do rzecznika praw konsumenta a z tamtad juz prosta droga do sadu

Offline

 

#24 2010-08-06 14:40:51

Nieważne

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Śmieszni jesteście i to całe forum niesłuszne bany ? daje c47 ? a dowody ? najpierw ? zanim coś stworzysz to się zastanów nad przeznaczeniem bo na razie to chała która zaśmieca tylko sieć   same obrazy zero konkretów pod jego adresem i co to da ? wyżyjesz się w ten sposób ? Nikogo to  nic nie nauczy wręcz przeciwnie Jedyne co mogę zarzucić C47tto jest to że jest nieugięty i uparty  ma racje i koniec i jak już komuś da bana to nawet po miesiącu jak się odwołasz nie chce go  zdjąć a ktoś np może pod wpływem drugiej szansy chciałby podejść w sposób uczciwy do gry (zgodnie z regulaminem) , rzadko daje drugą szanse a powinna być ta druga szansa bo różnie to bywa może pogadajcie o samej grze to się czegoś od siebie na pewno dowiecie pozdrawiam

 

#25 2010-08-06 21:27:32

Gosc

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

A co wy sie dziwicie szczyl dostal funkcje moderatora i banuje jak mu sie podoba ( przerost formy nad trescia) .Pewnie nieraz nachlany banuje dla rozrywki. Dzieci nie powinny byc moderatorami,poz.

 

#26 2010-08-08 20:33:33

steco

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

yebac go, wpierdolic mu na zlocie sredni wzrost, chuchro, lysa pala, czaska jak u szympansa.

 

#27 2010-12-20 01:59:17

jebać cwela

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl