Normalne forum BloodWars - bez C47

Tutaj wypowiadamy się na temat C47 bez cenzury i ostrzeżeń oraz logowania!


#1 2009-01-20 15:02:22

viper

Administrator

Punktów :   

Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Forum założyłem z prostego powodu - uważam że C47 nadużywa swojej władzy i niesłusznie banuje graczy.
Gdy próbujemy walczyć albo pisać na forum BloodWars dostajemy ostrzeżenia albo bany. Więc tutaj możemy porozmawiać i ewentualnie połączyć się w walce ze "złem" w grze.

Offline

 

#2 2009-01-20 20:00:33

C69

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

od razu,idzmy strajkować pod sejm...wszyscy razem...










(usuniecie moich postów pokaze tylko jak bardzo mam rację )

 

#3 2009-01-20 22:40:12

Leniek

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Dla mnie C47 to pedał niedopieszczony przez mamę i dlatego się wyżywa na niczemu winnych graczach. Oczywiście czasem każe słusznie, ale i ślepej kurze ziarno się trafi. A co do walki z nim to nikt nie wygra bo on rządzi na BW niestety.

 

#4 2009-01-20 23:58:18

viper

Administrator

Punktów :   

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Witamy cię c47 a raczej C69. Niekoniecznie z otwartymi rękami ale tu - w przeciwieństwie do twojego forum - masz prawo się bronić i nie dostaniesz warna. A na pewno nie zostanie ci odebrane prawo do obrony i twój post nie zostanie skasowany...

Offline

 

#5 2009-01-21 11:06:14

EverLorD

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

no tak C69 - poprostu dziwne masz te posty i odpowiedzi - no jak lubisz sejm to idz tam , dobre rady zawsze w cenie

ja tam nie owijajac w bawelne poprostu najchetniej bym go odwiedzil i poprostu sposcil wpierdall jakich malo ) , ja stosuje przewaznie takie rozwiazania

 

#6 2009-01-23 23:15:48

Rejaa

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

EverLorD napisał:

no tak C69 - poprostu dziwne masz te posty i odpowiedzi - no jak lubisz sejm to idz tam , dobre rady zawsze w cenie

ja tam nie owijajac w bawelne poprostu najchetniej bym go odwiedzil i poprostu sposcil wpierdall jakich malo ) , ja stosuje przewaznie takie rozwiazania

Oczywiście drogi dresiku i co jeszcze?
Ten gość zasługuje na karę zgodną z prawem polskim, a pan na manto za bycie prostakiem. Albo kastracje, żeby więcej takich potworów się nie urodziło.

 

#7 2009-01-28 20:11:35

Essi

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Sądze,że on jest idiotą.Gram na r3 (nick essi) a on co chwilę karzdemu by bany dawał.Idjota.
zrubmy petycieje!!Pokarzem mu kto tu rzondzi!niech go wywalajaja z wojn krfi
pzdroro

 

#8 2009-01-29 00:17:44

viper

Administrator

Punktów :   

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

rozumiem Twój ból essi:)
ale używaj np. firefoxa - podkreśla błędy ortograficzne

Offline

 

#9 2009-02-05 00:44:58

EverLorD

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Rejaa napisał:

EverLorD napisał:

no tak C69 - poprostu dziwne masz te posty i odpowiedzi - no jak lubisz sejm to idz tam , dobre rady zawsze w cenie

ja tam nie owijajac w bawelne poprostu najchetniej bym go odwiedzil i poprostu sposcil wpierdall jakich malo ) , ja stosuje przewaznie takie rozwiazania

Oczywiście drogi dresiku i co jeszcze?
Ten gość zasługuje na karę zgodną z prawem polskim, a pan na manto za bycie prostakiem. Albo kastracje, żeby więcej takich potworów się nie urodziło.

mosze Cie rozcarowac , nie nosze dresow tylko czesciej garnitury , ze mnie tai dres jak z Ciebie kobieta z miasta - piszesz jak chlopka jakas z bylych PGR , nie oceniaj nikogo jak nie znasz ! Sama wlasnie dalas pzryklad prostactwa i ignorancji , a sposob w jaki ja zalatwiam sprawy to chyba moja indywidualna sprawa , ja napisalem jak ja postapie - ty mozesz zawsze napisac co ty w danym momencie zrobisz ...... jestem ciekaw tak za 2 m-c czyja metoda bedzie skuteczniejsza , wiem ze nie jest to moze zbyt konwencjonalne i wyszukane wyjscie , ale moim zdaniem najbardzej adekwatne , szkoda na tego prostaka nawet mojej KEY w lapie hihiihih , nie powinnismy sie tu klocic lecz jednoczyc przeciwko ze tak powiem doslownie - pedalstwu chamstwu wrecz tyranii 1 kolesia ktory wazy tyle co rosyjski rower a miezy tyle co latarnia w Moskwie - mam nadzieje ze mozje jakis huragan nas nawiedzi to porwie tego leszcza np. do Kamboży , albo najlepiej do kraju gdzie jeszcze sa kanibale

Tak go nienawidze ze niemaielm od dawna takiej osoby na tapecie !!  I naprawde moim zdaniem skucie jego pyska i polamanie lap jest adekwatnym zadoscuczynieniem dla wszystkich i przyszlych graczy ktorym nieslusznie zrobil krzywde !! Wiecej nie bedzie mogł klikac i tyle

Sorki jesli kogos urazilem ta wypowiedzia i komu niepodoba sie sposob w jaki ja zalatwiam takie sprawy , ale nie mam 20 lat i w paru przypadkach juz w zyciu sprawdzzilo sie ....

 

#10 2009-02-05 00:46:34

EverLorD

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

viper napisał:

rozumiem Twój ból essi:)
ale używaj np. firefoxa - podkreśla błędy ortograficzne

heheeehhe - no , nieraz takie cos wskazane jest wrecz na rozluznienie atmosfery i tak juz przez 1 pajaca nerwowej

P.S.

komu foty pajaca?

 

#11 2009-02-05 09:03:05

viper

Administrator

Punktów :   

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

wrzuc na forum:) ja gdzies mialem ale skasowałem niechcacy

Offline

 

#12 2009-02-09 00:42:08

Rejaa

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

EverLorD napisał:

pedalstwu

?!??!!
Brawo prostaku brawo. Ja wole zlatwiać sprawy po swojemu, może nie zawsze skutecznie,  ale na pewno nie chce widzieć po swojej stronie kogoś kto używa takich slów. Zasługujesz na wszystko co Cię spotkalo. Nietolerancyjne bydlę. Może w prawdziwym życiu nie zrobiłanym Ci krzywdy, ale życzę wszystkiego najgorszego osobom, które chłopcow homoseksualnych nazywają pedałami i uwazają że nazywanie kogos/czegoś pedalstwem jest ok. W życiu bym nie pomyslała że wchodząc na stronę osób próbujących dojść do sprawiedliwości trafie na takie... coś... ja Ty. Jeszcze chwila a się dowiem, że oprócz prostaków, osob nie potrafiących w ogóle bronić swoich racji poza wulgaryzmami i homofobią nie ma tu nikogo kto naprawdę potrafiłby coś robić i odpowiadać na pranicze pytania. Braaawo. EverLorD: " I naprawde moim zdaniem skucie jego pyska i polamanie lap jest adekwatnym zadoscuczynieniem dla wszystkich i przyszlych graczy ktorym nieslusznie zrobil krzywde !!" - Twój cytat. I Ty jesteś ten sprawiedliwy??! Jesteś potworem.

 

#13 2009-02-11 19:56:48

WOW rejaaa

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Dziekuje za uznanie - wiem ze jestem )
i bede dopoki takie kmiotki beda po tej ziemi lazic i w necie probowac rzadzic !!!

 

#14 2009-02-11 19:58:35

Dla zainteresowanych

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

http://nasza-klasa.pl/profile/8930691/gallery/22

tez z piwem w rece (jeszcze sprawnej) to c47

 

#15 2009-02-15 01:38:07

Rejaa

Gość

Re: Wszyscy POKRZYWDZENI !!! teraz możecie wylać swoje żale!

Nie mam konta na NK i nie zamierzam miec, skopiowałbyś zdjęcie. Anyway, naprawde chce znace znać odpowiedz na moje pytanie :< Naprawde nie ma tu prawnikow?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltłumaczenia techniczne