Normalne forum BloodWars - bez C47

Tutaj wypowiadamy się na temat C47 bez cenzury i ostrzeżeń oraz logowania!


#31 2009-02-09 00:27:28

Rejaa

Gość

Re: Pozew w sądzie

jaro napisał:

reja ....
c69 = c47. to ten sam człowiek.

Waćpan nie rób ze mnie idotki, to jest nie możliwe. Nikt nie jest tak głupi żeby próbujac bronić siebie jednocześnie dawać sobie podobny nick. A już na pewno żaden moderator z taką wiedzą prawniczą nie odwalałby takich jaj. Najwyżej w tej dyskusji mam do czynienia z idiotami którzy podstawy psychologii zaliczali śpiąc na niej. Lub z jakimiś nastolatkami lat 19 i mniej.
Wracając do tematu, zgubiłam gdzies moje pytanie i odpowiedz, w związku z czym ponawiam pytanie do c... iles tam lub jakiegokolwiek innego prawnika (smarkaczy z jakimiś domysłami typu jaro proszę o nie odzywanie się i zajęcie się zabaweczkami dla chlopcow - nic mnie tak nie wnerwia jak prostak który uważa że się mylę, jeśli sam się myli). Czy jesli administrator robi to jako hobby, nie dostający wynagordzen z tytulu zajmowania sie gra, moze zostac pociagniety do ospowiedzialnosci i skazany? I uwaga, nie pytam o odpowiedz domoroslych idiotow prawniczych tylko prawnikow. Jesli ktos napisze cos nie poswiadczajac tego podstawami prawnym to rownie dobrze sam moze wplacic pieniadze ktore wydalby na rozprawe na jakis cel charytatywny, przynajmniej nie zmarnuje mojego czasu w czytaniu, czasu prawnikow i pieniedzy wlasnych. I jeszcze raz: jak mi ktos typu jaro spróbuje odpowiedziec uznam, że to storna dla smarkaczy a nie dla poważnych ludzi którzy probują dochodzić swoich racji.

 

#32 2009-02-25 21:01:49

sr+

Gość

Re: Pozew w sądzie

kurwa
ludzie jesteście wręcz przejebani naprawde zastanówcie sie idioci co wy piszecie ;/


TO JEST TYLKO GRA ;/

widać, kto ma najebane w głowach...

 

#33 2009-02-26 01:01:00

no to QRWA Graj .....

Gość

Re: Pozew w sądzie

sr+ napisał:

kurwa
ludzie jesteście wręcz przejebani naprawde zastanówcie sie idioci co wy piszecie ;/


TO JEST TYLKO GRA ;/

widać, kto ma najebane w głowach...

A nie wtryniaj japska w forum ktore Ci sie nie podoba !!
Idz pogadaj z C47 i na piwko sie przejdz z nim !!!
Jak ci sie nie podoba forum , nie wlaz tu wiecej i tyle

Pogadamy jak bana za nagla sniezyce dostaniesz buahahahahhahhaa

 

#34 2009-03-10 00:27:33

lol

Gość

Re: Pozew w sądzie

Rejaa napisał:

Czy jesli administrator robi to jako hobby, nie dostający wynagordzen z tytulu zajmowania sie gra, moze zostac pociagniety do ospowiedzialnosci i skazany? I uwaga, nie pytam o odpowiedz domoroslych idiotow prawniczych tylko prawnikow. Jesli ktos napisze cos nie poswiadczajac tego podstawami prawnym to rownie dobrze sam moze wplacic pieniadze ktore wydalby na rozprawe na jakis cel charytatywny, przynajmniej nie zmarnuje mojego czasu w czytaniu, czasu prawnikow i pieniedzy wlasnych.

To może zapłać jakiemuś dobremu prawnikowi za informacje/pracę zamiast szukania jelenia za free ?

Zaiste człowiek studiuje parę lat wyjętych z życia potem doszkala się cały czas aby utrzymać się w zawodzie, a ktoś chciałby mieć podaną jego wiedzę na tacy...

 

#35 2010-07-10 00:53:32

Jak zakończyła

Gość

Re: Pozew w sądzie

się ta sprawa?? Jestem bardzo ciekaw rozstrzygnięcia. Jak autor jeszcze tu kiedyś zajży, niech da znać.













Pozdrawiam wszystkich

 

#36 2010-07-12 22:50:51

frydrych

Gość

Re: Pozew w sądzie

jestem za oddaniem sprawy do sadu jak cos mam tel o ludzi z calej polski gram juz 3 lata i wiem ze c47 lamie podstawowe zasady i bez udowodnienia oskarza i pomawia ludzi o : jak mnie kupno i sprzedaz za realne pieniadze kont na r8 link
http://forum.bloodwars.interia.pl/threa … did=844960

pozdrawiam fredi

 

#37 2010-08-06 07:40:45

Bushido

Gość

Re: Pozew w sądzie

I jak? Wygraliście coś w tym sądzie?

 

#38 2010-08-06 16:23:55

MHmmmmm

Gość

Re: Pozew w sądzie

Jadzia prosze zrob mi dobrze, o tak tutaj...
A teraz chcialbym posmakowac, Cie w kroku, rozloz grzecznie nozki .
Pozniej lodzik, z finalem w ustach.
Jaka masz cieplutka dziurke, az mnie dreszcze przechodza.

Naprawde jestes slodziutka - mhhmmm

O a tak btw Ciekawe czy te oblesne, stare pedaly: jaro i viper sie teraz popychaja w dupsko.
To zbereznicy, tylko w kakao im w glowie.
Przestancie chlopaki, bo wam sie dupska podpala.

 

#39 2010-11-13 10:30:40

kamil227

Gość

Re: Pozew w sądzie

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne domki Wisełka maltańczyk koreański